Електрощит комплект
Русский РусскийEnglish English

Електромонтажні роботи

Ремонт та реконструкція трансформаторних підстанцій

Ми націлені на довгострокову співпрацю

Гарантія на продукцію та виконані роботи

Багато трансформаторних підстанцій були побудовані в 70-80-і роки. Тривалий термін експлуатації, нестабільність роботи енергогенеруючих систем призводять до прискореного старіння обладнання, в результаті чого виникає необхідність у реконструкції або капітальному ремонті трансформаторних підстанцій.

До одного з напрямків діяльності ТОВ «ЕЛЕКТРОЩИТ Комплект» відноситься проектування, монтаж, ремонт, реконструкція та заміна трансформаторних підстанцій.

Висококваліфіковані працівники ТОВ «ЕЛЕКТРОЩИТ Комплект» якісно відремонтують підстанції або окреме обладнання, що входить до її складу. Наші фахівці виконають розробку робочої документації.

Реконструкція підстанції збільшує тривалість її експлуатації і підвищує надійність роботи.

Перш за все, об'єкт слід оцінити: яке устаткування потребує заміни та ремонту, де потрібно удосконалення технологій і т.д. Далі - складання кошторису та технічні роботи.

Реконструкція трансформаторних підстанцій можлива із заміною електричного обладнання низької і високої напруги, модернізацією розподільчих пристроїв і проведення робіт по їх монтажу.

Трансформаторними підстанціями називаються такі електроустановки, які призначені для перетворення напруги в мережах змінного струму, а також для розподілу електричної енергії.

До складу підстанцій входять:

  • силові трансформатори;
  • пристрої захисту та автоматичного управління;
  • розподільні пристрої РУ;
  • допоміжні споруди.

Існує два види трансформаторних підстанцій:

  • Понижуючі;
  • Підвищуючі.

Понижуючі трансформаторні підстанції покликані перетворювати первинну напругу електричних мереж в більш низьку або вторинну. Для підвищуючих підстанцій характерно перетворення напруги, яку виробляють генератори, в більш високу напругу, яка необхідна для того, щоб передати електроенергію по лініях електропередачі.

ТОВ «ЕЛЕКТРОЩИТ Комплект» пропонує своїм клієнтам як проектування і постачання, так і реконструкцію ТП, РП, що використовуються в народному господарстві або в міських мережах.

Висококваліфіковані працівники ТОВ «ЕЛЕКТРОЩИТ Комплект» якісно відремонтують підстанції або окреме обладнання, що входить до її складу.

ТОВ «Електрощит комплект» © 2013 | Web-design | Статистика | Карта сайту