Електрощит комплект
Русский РусскийEnglish English

Силові електрощити

Щити автоматики

Виготовлення електрощитового обладнання

Ми націлені на довгострокову співпрацю

Гарантія на продукцію та виконані роботи

ТОВ «Електрощит Комплект» пропонує свої послуги по збірці електрощитового обладнання (електрощитів ГРЩ, ВРУ, АВР, ЩАП, щр, щитів управління).

Збірка електрощитів здійснюється за типовими і індивідуальними схемами Замовника як на вітчизняному, так і на імпортному обладнанні. При складанні електрощитового обладнання (ГРЩ, ВРУ, АВР, ЩАП, щр, щитів управління) використовуються тільки якісні, сертифіковані комплектуючі. Наша компанія пропонує розробку, комплектацію електрощитів і електрощитового устаткування.

Займаючись складанням електрощитів, компанія ТОВ «Електрощит Комплект» здійснює прямі поставки комплектуючих від компаній виробників, що дозволяє істотно знизити виробничі витрати і успішно конкурувати на ринку з аналогічними виробами інших фірм.

За час роботи нашої компанії на ринку електрообладнання накопичений великий досвід монтажу електрощитів будь-якої складності. Звертаючись до нас з будь-яким проектом, Ви можете отримати все необхідне обладнання з гарантіями термінів виготовлення.

При виробництві враховуються всі особливості та нормативні вимоги, які визначають на стадії проектування конкретного об'єкта.

Збірка електрошкафів (електрощитів) здійснюється монтажниками, які мають вищу і середньо технічну освіту, а також спеціалізацію по роботі з електрообладнанням.

Після закінчення робіт готові вироби в присутності замовника перевіряються на предмет працездатності за методикою електровимірювальної лабораторії. Після чого видається паспорт на готовий виріб.

ТОВ «Електрощит Комплект» надає гарантію як на готові вироби, так і на окремі елементи в комплекті вироби терміном на один рік з моменту відвантаження. У перебігу даного терміну ми виробляємо заміну комплектуючих, які вийшли з ладу, або якщо змінило свої характеристики обладнання.

ТОВ «Електрощит Комплект» виготовляє:

  • Силові електрощити: ГРЩ (головний розподільний щит) панелі (комірки) ЩО-90, ЩО-70, ввідно-розподільний пристрій ВРП, ШРНН (щит розподільний низької напруги), щити УКРМ (установки компенсації реактивної потужності або комплектні конденсаторні установки – ККУ), автоматичне включення резерву, АВР, щит поверховий навісного виконання на 8 квартир, збірки кабельні СК-3, СК-5, СК-7, шинний міст для РУ-0,4, щитки роз’ємів ШР-22, ЩР, ПР, щит СПМ (збірка із запобіжниками).
  • Щити автоматики та керування: ЩУО (щит управління освітленням), щит керування і захисту електродвигуна, Я-5000, ЩМУ (щит місцевого управління), автоматична конденсаторна установка. ККУ, УКРМ, щит керування скважними насосами, щит керування технологічними процесами, щит керування та автоматизації технологічних процесів.

Діяльність ТОВ «Електрощит Комплект» підтверджена державною ліцензією, сертифікатами постачальників.

ТОВ «Електрощит комплект» © 2013 | Web-design | Статистика | Карта сайту