Електрощит комплект
Русский РусскийEnglish English

Силові електрощити

ГРЩ , РП-0,4 (РУ-0,4), панелі (комірки) ЩО-90, ЩО-70

Ми націлені на довгострокову співпрацю

Гарантія на продукцію та виконані роботи

ГРЩ (Головний розподільний щит) -  щит, через який здійснюється прийом і розподілення електроенергії по будівлі або її частині.

Щити ГРЩ призначені для прийому і розподілу та обліку електроенергії в мережах змінного струму з глухозаземленою нейтраллю ( рідше зустрічаються з розділеною землею і нейтраллю   (тип заземлення TN-C, TN-S, TN-CS) напругою до 380В, частотою 50 Гц, захисту ліній при перевантаженнях, витоків і коротких замиканнях.

В  якості ГРЩ може служити ввідно-розподільний пристрій (ВРП, ВРУ) або щит нижчої напруги підстанції (обладнання РУ-0,4 або комірки  ЩО-90, ЩО-70).

Головний розподільний щит містить в собі автоматику захисту ввідних та відхідних ліній і засобу обліку електроенергії (лічильники). 

Розрізняють ввідні, секційні та лінійні шафи ГРЩ. Фактично, головний розподільний щит може бути реалізований безліччю пристроїв: розподільними панелями ЩО-70, ЩО-90 шафами ВРУ і ШР, розподільними пунктами ПР і іншим електрощитовим обладнанням.

Пристрій РУ-0,4 кВ

На фото пристрій РУ-0,4кВ. Призначений для приймання, розподілу та обліку напруги від двох силових трансформаторів і взаємного резервування живлення між ними та дизельним генератором. Встановлюється на трансформаторній підстанції.

ТОВ «Електрощит комплект» © 2013 | Web-design | Статистика | Карта сайту