Електрощит комплект
Русский РусскийEnglish English

Електрощит Комплект

ТОВ «Електрощит Комплект»

Ми націлені на довгострокову співпрацю

Гарантія на продукцію та виконані роботи

ТОВ «Електрощит Комплект» - відносно молода компанія але з суттєвим досвідом та з потужним устремлінням до розширення існуючих можливостей та набуття нового досвіду в галузі електрощитового обладнання. Компанія постійно рухається вперед і розвивається. З’являються нові амбітні проекти, нові замовники та постачальники.

Ми розпочинали свою роботу зі збірки модульних пластикових квартирних щитків, а на сьогодні маємо досвід виконання складних проектів виготовлення РУ-0,4 з автоматичним вводом резерву, виготовлення нестандартних металоконструкцій для електрощитів і на цьому не зупиняємося.

Основним напрямком діяльності компанії є виготовлення низьковольтного електрощитового обладнання

Ми не займаємось продажем іншої електротехнічної продукції, а спеціалізуємося виключно на комплектації та виготовленні щитів.

Також виконуємо супутні електромонтажні роботи пов’язані з встановленням, підключенням та пусконаладкою електрощитів.

Повсякденною роботою компанії є підбір та погодження із замовником матеріалів, прорахунок вартості обладнання та збирання електрощитів.

Виконується розробка та проектування електричних схем.

Основними перевагами нашої компанії на ринку низьковольтного електрощитового обладнання є досить демократична цінова політика, яка базується на знаходженні компромісу між можливостями (очікуваннями) замовника і нашими можливостями та очікуваннями від реалізації проекту. Важливу роль для нас відіграє постійна підтримка лояльного відношення клієнтів до нашої компанії. Тому одного разу розпочавши співпрацю, ми стараємось максимально задовольняти потреби клієнтівдля того, щоб вони розміщували в нас замовлення знову і знову. Ми націлені на довгострокову співпрацю.

Також однією з конкурентних переваг треба зазначити нашу гнучкість стосовно термінів виконання замовлень (як прорахунків вартості обладнання, так і строків втілення замовлення в життя).

І на останок - стабільно висока якість та функціональність наших щитів. Запорукою цього є висококваліфікований та надійний колектив. Наші монтажники мають за плечима не один рік роботи в електромонтажних організаціях та відповідні групи допуску з електробезпеки.

Ми прагнемо постійно підтримувати «марку» та репутацію надійної компанії. Виконуючи нове замовлення, ми надаємо гарантію на продукцію, а у разі виявлення недоліків - намагаємося у короткі терміни виправити їх.

«Електрощит Комплект» - компанія, відкрита до співпраці, і готова вирішувати будь-які задачі в електротехнічній галузі разом із нашими партнерами.

ТОВ «Електрощит комплект» © 2013 | Web-design | Статистика | Карта сайту